İl Müdürlüğü ve Kuruluşlarımızdaki Personellerimize Çeşitli Eğitimler Verildi.

TAŞINIR KAYIT KONTROL, KONSOLİDE VE KAYIT SİSTEMİ EĞİTİMİ

    22, 23, 24 Ocak 2018 tarihinde Kuruluşumuz Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Konferans Salonunda Taşınır Kontrol, Konsolide ve Kayıt Sistemi Eğitimi Taşınır Kayıt Kontrol Yetkililerine Yönelik Eğitimci Engin TEKE tarafından verilmiştir.

MALİYE YÖNETİM SİSTEMİ

    Bakanlığımızca yeni geçilen Maliye Yönetim Sistemi Eğitimi 24 Ocak tarihinde Kuruluşumuz Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonunda Eğitimci Hakan COŞKUN tarafından verilmiştir.
 

ELEKTRONİK BELGE YÖNETİM SİSTEMİ

    26 Ocak 2018 tarihinde Kuruluşumuz Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Konferans Salonunda Elektronik Belge Yönetim Sistemi Eğitimi (EBYS), EBYS kullanan personele Eğitimci Ömer CEYLAN ve Tuğba ERTATLI tarafından verilmiştir.
 

ÖZDEĞERLENDİRME EĞİTİMİ

    1, 2 Şubat 2018 tarihinde Kuruluşumuz  0-18 ve 13-18 Yaş Çocuk Evleri Sitesi Konferans Salonunda Bakım elemanlarına ve Öz Değerlendirme Ekibinde olan meslek elemanlarına eğitimci Şükran UZUN tarafından Öz Değerlendirme Eğitimi verilmiştir.
 

UYUŞTURUCU MADDELER VE BAĞIMLILIK

    5, 6 Şubat Tarihinde Kuruluşumuz 0-18 ve 13-18 Yaş Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Konferans Salonunda Eğitimci İzzet TOKAT tarafından tüm personele farkındalık oluşturması amacıyla Uyuşturucu Maddeler ve Bağımlılık ile ilgili eğitimler verilmiştir.


 


Sonraki Sayfa: Şehidimizi Son Yolculuğuna Uğurladık

Önceki Sayfa : 2018 Kamuya Yeni Atanan Gençlerimize İş Hayatına Uyum Semineri Düzenlendi.