Bisiklet Dağıtımı Heyecanı

              Çorum Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü Koordinatörlüğünde, Çorum Belediyesi Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan 'Çorum'da Yetim Gülerse Dünya Güler' projesi kapsamında 100 çocuğa bisiklet dağıtıldı.
              01.08.2017 tarihinde Buhara Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Vali Yardımcısı Adem Saçan, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Çorum    Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Sosyal Etüd ve Proje Müdürü Seyfettin Zengin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Türcay Aksoy, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Numan Yakut ve aileler katıldı.
               Programda konuşma yapan Sosyal Etüd ve Proje Müdürü Seyfettin Zengin, proje kapsamında çalışmaların devam ettiğini, konuyla ilgili geziler düzenlendiğini ve birçok etkinlik yapıldığını söyledi.
               Zengin, konuşmasında proje ortaklarından olan Çorum Belediyesi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Deniz Feneri ve İyilikder Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne de teşekkür etti.
                       Programda Vali Yardımcısı Adem Saçan ile Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan kısa konuşmalar yaptı.
                       Konuşmaların ardından Müdürlüğümüzce belirlenen ihtiyaç sahibi 100 çocuğa bisiklet  dağıtıldı.


Sonraki Sayfa: Ahmet Akdağ Huzurevi Sakinleri Kargı’da

Önceki Sayfa : Atıl Üzelgün Huzurevinde Kalan Yaşlılarımız Hamamözünde Güzel Bir Gün Geçirdi