Gönül Elçileri Projesi Kapsamında Koruyucu Ailelere İftar yemeği verildi

Koruyucu Aileler İftar Yemeğinde Buluştu
                Çorum Valiliği koordinesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nce Koruyucu Ailelere yönelik iftar yemeği verildi.


             Çorum Anitta Otel’de düzenlenen iftar programına Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ ve eşi Sayın Necmiye KILIÇ Hanımefendi, Çorum Milletvekili Sayın Lütfiye İlksen CERİTOĞLU KURT, Garnizon Komutanı Per. Albay Şenduran İNAN, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetler Daire Başkanı Sayın Turan GÜVENÇ, İlçe Kaymakamları, İl Müdürümüz Sayın Yahya ÇOBAN, bazı daire amirleri, koruyucu aileler, mahalle muhtarları, görevli personeller ve basın mensupları katıldı. 300 davetlinin  bulunduğu iftar yemeğinde Sayın Valimiz Necmeddin KILIÇ ve eşi Sayın Necmiye KILIÇ  çocuklarla ve ailelerle tek tek ilgilendi. Yetkililer ve ailelerin samimi bir ortamda sohbet ettiği yemekte çocuklar da çeşitli oyunlar oynayarak hoş vakit geçirdi.
 

            Yemeğin bitiminde Koruyucu Aile yanında bulunan Kerim Can KONUŞ isimli çocuğumuzun ettiği yemek duasının akabinde İl Müdürümüz Sayın Yahya ÇOBAN, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetler Daire Başkanı Sayın Turan GÜVENÇ, Çorum Milletvekili Sayın Lütfiye İlksen CERİTOĞLU KURT ve Sayın Valimiz Necmeddin KILIÇ koruyucu ailelere seslendiler.


Sonraki Sayfa: Sevgi Evleri Erkek Yetiştirme Yurdunda Kalan Çocuklara Doğum Günü Sürprizi

Önceki Sayfa : Sayın Valimiz Necmeddin KILIÇ ve eşi Necmiye KILIÇ Hanımefendi Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklarımıza İftar Yemeği Verdi