Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesinde Gönül Elçileri Tanıtım Sunumu Yapıldı

     Ülke genelinde Sayın Cumhurbaşkanımızın eşleri Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendinin öncülüğünde devam eden Gönül Elçileri Projesi, İlimizde de Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ ve saygıdeğer eşleri Sayın Necmiye KILIÇ Hanımefendinin destekleri ile ilimizde uygulanmaya ve yaygınlaştırılmaya devam ediyor.
     Gönül Elçileri Projesi kapsamında koruyucu aile hizmeti hakkında,  16.03.2017 tarihinde Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Bekir TOKGÖZ, Okul İdarecileri ve okulda görevli Öğretmenler katıldı.
      Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Koruyucu ile Biriminde Sosyolog olarak görev yapan Ebru ÖZDEN’in sunuculuğunu gerçekleştirdiği toplantıda,. ilimizde uygulanan çeşitli Koruyucu Aile Hizmet Modelleri hakkında bilgilendirme ise Koruyucu Aile Biriminde görevli Psikolog Semanur PEHLİVAN tarafından yapıldı. İlimizde 55 koruyucu aile yanında 68 çocuğumuzun koruyucu aile hizmetinden yararlandığı ve kuruluşlarımızda bulunan diğer çocuklarımızın da koruyucu ailelerine kavuşturulmalarının hedeflendiği konularına değinildikten sonra program sona erdi.Sonraki Sayfa: Gönül Elçileri İskilipte Buluştu

Önceki Sayfa : Gönül Elçileri Projesi Mecitözünde Tanıtıldı